ordiNervous Reset 
kérdéssor


Ismerd meg az ordiNervous Reset küldetését: 

Mi az Ordine?

Magyarország első komplex otthoni rendszerező vállalkozásaként olyan rendszert álmodtunk meg, amely nemcsak fizikailag teremt rendet az otthonokban, hanem a mindennapok működését is támogatja.

Hiszünk benne, hogy az élet nem lehet egy végtelen rohanás. Nem szólhat arról minden nap, hogy csak leküldjük a kávét, túléljük a teendőket, majd kimerülten zuhanunk ágyba.

Az otthon nem feszültségforrás. Az otthon a feltöltődés, a nyugalom és a kapcsolódás helye kell, hogy legyen.

Az Ordine ezért több, mint rendszerezés. Egy olyan szemlélet és gyakorlati rendszer, amely segít rendet teremteni az otthonodban, a szokásaidban és végső soron a mindennapjaidban is. 

 támogató közösség és gyakorlati rendszer azoknak, akik szeretnének rendet teremteni az otthonukban, a szokásaikban és a mindennapjaikban. Nem motivációt adunk, hanem egyszerű, megvalósítható lépéseket, amelyek segítenek tartós változást kialakítani. Mert a valódi változás nem egy nagy döntéssel kezdődik, hanem egyetlen kis lépéssel

Mert hisszük, hogy sokkal könnyebb változni, amikor nem egyedül próbáljuk meg.
Add meg az Instagram felhasználó nevedet és hozzáadunk zárt közösségünkhöz:

ordiME

Mi az ordiME

Hiszünk abban, hogy visszatalálni önmagunkhoz az egyik legfontosabb dolog, amit adhatunk magunknak. 
Ám van valami, ami ezzel kéz a kézben jár: a környezetünk, a mindennapi működésünk és az is, hogy milyen energiát adunk vissza magunkból a világnak.

Közösségi felületeinket ezért úgy alkottuk meg, hogy tartalmaink ne csak inspiráljanak, hanem valódi segítséget, új nézőpontokat és motivációt adjanak azoknak, akik több nyugalomra, átláthatóságra és rendszerre vágynak az életükben — kívül és belül egyaránt.

Az ordiME Rólad és rólunk szól.
Azokról, akik szeretnének könnyebben, tudatosabban és önmagukkal nagyobb összhangban élni.


ORDINER gondolatok:

38 olvasatlan e-mail
6 nem fogadott hívás
12 messenger üzenet
a whatsapp és hasonló appokat már rég töröltem... ezek az átlag számok a telefonomon. Korábban akár hányszor ránéztem a kijelzőre éreztem, hogy görcsbe rándul a gyomrom. Neki álltam, majd jött még egy értesítés és gyorsan megnyitottam azt, hogy túllegyek rajta, aztán belenéztem az...

Egyszerűen nem fért a fejembe, hogy van az, hogy a konyhánk, a fiúk és még a férjem gardróbja is, mint egy bemutatóterem látványra, sőt funkcióra is hibátlanok… és közben rendszerező létemre volt, hogy fekete kukazsákba bezsákoltam a földön levő ruhákat, mert már annyira idegesített a látvány. Persze 1-2 hét múlva ugyan úgy nézett ki az egész.

30 éves elmúltam, kétgyermekes anyuka vagyok — persze, hogy imádom a blogolást.
Azokon az amerikai filmeken nőttünk fel, ahol a "szomszéd lány" egy titkos név mögé bújva írta ki magából a gondolatait, miközben senki nem tudta, ki van a sorok mögött.